„Jak zaczęłam się zmniejszać najpierw w obwodach, a potem na wadze, to uwierzyłam, że to działa”


„Ciągle tyłam i chudłam, próbowałam różnych diet ale nigdy nie schudłam tyle co teraz. Po wakacjach 2014 mój mąż postanowił, że zmieniamy styl żywienia, bo jesteśmy coraz starsi i powinniśmy sie lepiej odżywiać – zaczęliśmy od odrzucenia chleba, olej zmieniliśmy na kokosowy, wszystko gotowane lub na parze i zaczęliśmy powoli tracić na wadze ale że dla mnie to było za powoli, a kiedyś przypadkowo w polskim sklepie w Northampton usłyszałam o Tobie – odnalazłam Cie na FB , no i tak się zaczęło:)

Nie wierzyłam za bardzo, że schudnę, no bo przecież zawsze trochę chudłam, potem tyłam, ale mobilizowalaś mnie co tygodniowymi pomiarami. Jak rzeczywiście zaczęłam się zmniejszać najpierw w obwodach a potem na wadze to uwierzyłam, że to dziala:) … do tego doszły jeszcze zachwyty znajomych, którzy jako pierwsi zauważyli moje zmiany, oprócz mnie schudł na Twojej diecie również mąż – on nigdy gruby nie był ale teraz czuje sie znacznie lepiej i on i ja !

Asiu bardzo serdecznie dziękujemy, trzymamy się cały czas Twoich wskazówek ,polecam Cię wszystkim i będę polecać zawsze tym, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, bo jestem żywą Twoją reklamą :)”

0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *