Drogie fit dziewczyny. Te już z sukcesami w odchudzaniu i te rozpoczynające walkę z jakimś większym lub mniejszym nadmiarem cyferkowym na wadze. Wiemy, że podstawą jest nasz umysł, samozaparcie, chęci, dobrze zbilansowana dieta, odpowiedni dobór ćwiczeń. Jednak także nie zapomnijmy, że matka Natura chce wesprzeć nasze wysiłki w utrzymaniu prawidłowej wagi i zmagania nadmiernymi krągłościami.

Zioła od niedawna przeżywają renesans. Mają swoje 5 minut. Jednak ja myślę zdecydowanie, że to nie powinno być tylko 5 minut takie krótkie i potem od nowa moda na inne rzeczy związane z linią i dbaniem o siebie. Suplementację i zdrowe żywienie połączmy ale na zawsze z ziółkami i fajnym zmiksowaniem ich z posiłkami i ćwiczeniami. Przyzwyczajmy organizm do lekkich herbatek ziołowych. Dobierzmy takie napoje, które nie tylko dobrze wpłyną na nasz metabolizm wzmacniając przemianę materii ale także takie, które będą nam dostarczać witamin i minerałów dla wzmocnienia w ten sposób nieraz ciężkiej walki, a potem wspomogą, by utrzymać piękną figurę, o którą walczyłyśmy. Dlatego poniżej takie ziółka dających nam pozytywy w procesie walki o piękną figurę.

Dzięki tym trzem roślinom, które przedstawię odkłada się znacznie mniej tłuszczu w naszym organizmie. Przemiana materii jest maksymalnie przyśpieszona i szybciej możemy zaobserwować pozytywne efekty odchudzania.

 

POKRZYWA królowa świata ziół

To jedno z najbardziej popularnych ziół występujących w bardzo dużych ilościach na polach i łąkach. Ma podwójnie pozytywne działanie. W czasie stosowania diet odchudzających dba o to by nie zaatakowała nas tak popularna wtedy anemia ponieważ jest skarbnicą żelaza i innych ważnych składników mineralnych, a po drugie oczyszcza organizm z toksyn, zapewniając lepsze spalanie kalorii. Zapewnia również lepszą kondycję cery. Przecież także niejedna z nas w tym wytężonym czasie wysiłku i walki z kilogramami narzeka na gorszy stan skóry.

 

pokrzywa

 

OSTROKRZEW PARAGWAJSKI CZYLI YERBA MATE egzotyczna roślinka dla odchudzających skarbnica dobrych właściwości

Ilex_paraguariensis_-_Köhler–s_Medizinal-Pflanzen-074Przywędrowała do nas z Ameryki Południowej. Jest to odpowiednik mocnej kawy i herbaty. Zwiększa uczucie sytości i zapobiega wchłanianiu złego tłuszczu. Tej frakcji lipidowej, która jest odpowiedzialna za tworzenie się w organizmie złogów miażdżycowych obciążających nasze serce i układ krążenia. Wiemy przecież jak ważne jest, by w czasie ćwiczeń mieć prawidłowy oddech i krążenie, a także zachować równowagę ciśnienia tętniczego krwi.

 

18782952324_447042c398_b

 

MNISZEK POSPOLITY wspiera gdy mamy porażki w odchudzaniu

Jeżeli próbowałaś już wielu diet i jesteś na etapie kryzysu bo zaczynasz w siebie nie wierzyć, nie widzisz efektów to najwyższy czas zacząć w dużych ilościach pić herbatkę z mniszka lekarskiego. Jest ona polecana właśnie osobom z rozregulowaną przemianą materii, które bez skutecznie jak dotąd próbowały spalić nadmierne kalorie. Mniszek zmniejsza znacznie odkładanie się tłuszczów i zwiększa metabolizm. Do tego gdy w czasie odchudzania i Twoje hormony szaleją niweluje zatrzymywanie wody w organizmie i pomaga usunąć jej nadmiar.

 

mniszek lekarski

 

To tylko wstępem wstępów wybrane trzy ziółka mające działanie wzmacniające nasze zmagania by być pięknymi i zgrabnymi. Zachęcam do ich wypróbowania i podzielenia się w komentarzach uwagami i wrażeniami po wprowadzeniu do swojego menu właśnie herbat ziołowych.

 

teddy-bear-797577_1920

 

0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *