Temat odchudzania diet i to jak postrzegamy piękne kobiety ze zdjęć z internetu jest dość klasyczne. Pięknie, bogate, szybko były, a nawet od zawsze szczupłe to i łatwiej przychodzi takim zgrabnym osobom radzenie nam, pokazywanie ćwiczeń. Jednak nic bardziej mylnego. Dzisiaj w swoim artykule przedstawię dietetyczki, trenerki, które są przykładem niezwykłych przemian, historii niezwykłych biografii kobiet, które dzięki determinacji, sile umysłu zmieniły swoje ciała, stały się autentycznymi żywymi przykładami heroicznie walczących o siebie cudownych wartościowych dziewczyn. Są świetnym motywatorem dla nas. Pokazują nam ich historię jak potrzeba zmian urodzona w głowie może cudownie napędzać działania dla ciała i urody, które potem także przekształcają nasz styl myślenia.

 

emily-skye-instagram-emilyskyefit-3EMILY SKYE – od wychudzonej modelki, do super fit sportsmenki

Piękna cudownie wyrzeźbiona dziewczyna spogląda na nas z fotek; to naprawdę cudowne ujęcia. Jednak niewielu z Was naszych czytelników na pewno przypuszcza, że jeszcze kilka lat temu jako młodziutka nastolatka miała poważne problemy jakie dręczą i dzisiejsze nastolatki. Pogłębiająca się depresja na temat swojego wyglądu, okropnie niska samoocena. Doświadczyła także przemocy. Postanowiła odchudzać się i dążyła do zmiany wyglądu. Jadła niewiele i zaczęła w bardzo krótkim czasie połykać duże ilości tabletek spalających tłuszcz. Jednak między tym katowaniem swojego ciała przeglądając magazyny o modzie i fitness odkryła ważną zależność. Ciało zgrabne to nie ciało chude. Pomyślała, że kobieta powinna mieć też wyrzeźbione mięśnie i ciało ładnie zbudowane, a nie tylko widoczne kości i szczupłe wymiary. Jest autorką nowej mody i stylu odchudzania. Emily uważa, że warto jeść ale wartościowe posiłki; wcale nie muszą być one małe. Podkreśla w swojej filozofii odchudzania, że tylko przygotowanie przez nas samych posiłków ma moc sprawczą dla figury.

 

emily-skye-386561

 

kayla-itsinesKAYLA ITSINES– NIEZWYKŁA FIT TRENERKA i COACH PIĘKNYCH KSZTAŁTÓW, PROPAGATORKA ZDROWEGO ŻYWIENIA

Ta piękna niezwykle zgrabna kobieta w wieku 18 lat zaczęła pracę na siłowni. Tam stopniowo przyglądając się treningom i mając na pierwszej linii ludzi potrzebujących pomocy w walce o piękną sylwetkę i pokonanie kilogramów stworzyła niezwykle ważne programy treningowe. Jest po kursie trenerskim na osobę profesjonalnie zajmującą się rzeźbieniem ciała. Mając już praktyki, a potem pracując często słyszała od kobiet, które były pod jej opieką, że naprawdę nie cierpią swoich ud, brzucha. Dlatego postanowiła stworzyć ćwiczenia zapewniające w ciągu 6 do 12 tygodni uzyskanie zgrabnej sylwetki i znacznej poprawy swoich kształtów. Do tego co niezwykłe i ważne promuje zdrowy styl odżywiania. Świetna sprawa bowiem absolutnie nie promuje żadnych koktajli białkowych ani suplementów. Uważa, że zdrowe pełnowartościowe posiłki dają najlepszy efekt przy ćwiczeniach i stosowaniu przez właśnie nią wymyślonych treningów.

 

screen-shot-2015-07-04-at-2-19-45-pm

 

SARAH EVANS super fit mama 3 dzieci !

Ta fantastyczna młoda kobieta i matka to rewelacyjny przykład dla kobiet, które nie wierzą w siebie po urodzeniu jednego dziecka, a i następnych też. Jest ekstra motywatorem przykład tej pięknej dziewczyny. Otóż trzy cesarki, czas ciąży, a Ona tak zmotywowała siebie, że piękny wygląd, kształty muskularne niektórych partii ciała jakie możemy podziwiać na fotkach poniżej sprawiają, że aż chce się ćwiczyć. Mówi, że można jeść wszystko ale z umiarem. Nie można wariować i wszystkiego sobie odmawiać. To wspaniała dziewczyna. Sarah pokazuje jak wychodzi na spacer z dziećmi, na lody. Jej postępy i metamorfoza jest piorunująca. Dla Sary seksi bycie to także mięśnie i zgrabna rzeźba ciała.

https://www.instagram.com/saraheevans_livingfitnclean/

 

0a509694d12c0a5d004ea9794e4ff187

 

Teraz już ten artykuł będzie wizytówką i napędzającym do działania realnym przykładem. Dziewczyny dają dowód, że wszystko można, ich przykład i pasja tworzenia siebie na nowo, pokazywania piękna życia i woli walki ma moc niesamowitą. Bierzcie z nich przykład RUSZAJCIE DO POKONYWANIA SIEBIE I SWOICH SŁABOŚCI !!!!!

0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *