Powrót po ciąży do formy to marzenia niejednej kobiety…

A co jeśli powiem Ci, że możesz nawet jeszcze więcej? Możesz mieć nawet figurę jeszcze doskonalszą niż przed ciążą – tak jak to udało się mojej podopiecznej ze zdjęcia i to zaledwie 2,5 miesiąca.

Ta przemiana pokazuje, że naprawdę wszystko jest możliwe. Warunek jest jeden!

Musisz tego CHCIEĆ ! Resztą zajmę się już JA 🙂

Bardzo dużo moich podopiecznych przed ciążą i w ciąży zastanawia się, czy zmieni się ich ciało i jak bardzo. Nie zaprzeczę, że jest to jeden z takich etapów życia kobiety, który pozostawia po sobie największe zmiany, ale nie muszą być tak drastyczne, jak opisuje się to w internecie. Pamiętajcie, że dobrze zaplanowany czas ciąży, połogu i karmienia, a także czas, w którym będziecie wracać do formy sprzed ciąży może być pełen sukcesów, a wasze ciała mogą wyglądać nawet lepiej niż przed tymi wszystkimi kluczowymi wydarzeniami życia.

Kobiety, które proszą mnie o przygotowanie odpowiedniej diety, nie wiedzą jak wiele można zmienić i jak zadbać o siebie. Pytają o sposoby, które zmienią stan ich skóry, wagę, obwód ciała, bo chcą być nadal atrakcyjne dla siebie i swoich partnerów, a powrót do formy jawi im się jako droga przez mękę. To wcale nie musi być trudne, jedyne czego potrzebujecie to opieka dietetyka i motywacja.

Przykład, który widzicie na zdjęciu to skutek dobrej diety i silnej motywacji, bo nawet najlepiej przygotowany program nie zadziała, jeśli nie będziecie chciały postępować zgodnie z jego wytycznymi.

2,5 miesiąca – tyle i tylko tyle było potrzebne, aby zmienić siebie, uwierzyć we własne możliwości, poczuć się znów piękną i atrakcyjną.

Przyznam, że nic nie cieszy mnie bardziej niż praca ze szczęśliwymi mamami, które odzyskują swoją pewność i kobiecość, często gdzieś utraconą podczas trudu macierzyństwa.

Teraz Twoja kolej !
Czekam na Ciebie …
 
Zrób ten pierwszy krok i napisz do mnie wiadomość na adres:

 

0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *