DIETA GENETYCZNA

Czy należysz do grona tych osób, które od zawsze są na diecie? Szukasz sposobu na bycie zdrowszym i szczuplejszym, ale Twój organizm jest odporny na wszelkie kuracje?
A może szukasz powodów złego samopoczucia, choć lekarz dawno okrzyknął Cię hipochondrykiem?
Kres Twoich poszukiwań zakodowany jest… w Twoich genach! Jeśli chcesz chcesz poznać jednoznaczną odpowiedź, jak wreszcie poczuć się dobrze i zdrowo w swoim ciele, chcesz poznać sposób odżywiania, którym powinieneś się kierować już do końca życia – dobrze trafiłeś.

 
gene-tree-1490270_960_720
 

DIETA OPARTA o BADANIA GENETYCZNE jest właśnie dla Ciebie!

Koniec błądzenia po omacku! To rewolucyjna w świecie dietetyki propozycja, która pozwoli Ci dbać o swoje ciało zgodnie z zapisanymi w jego kodzie genetycznym potrzebami.

 

DIETA GENETYCZNA – cóż to takiego?

Jeśli podchodzisz do sprawy sceptycznie, to znaczy, że nie zamieszasz eksperymentować na własnym zdrowiu. Bardzo słuszne podejście. Jak więc taka dieta wpłynie na Twoje samopoczucie i sylwetkę?

Dieta genetyczna to sposób odżywiania dopasowany do Twojego profilu genetycznego. Każdy człowiek różni się od innych i posiada unikalne, osobnicze cechy, a, co za tym idzie, ten sam rodzaj pożywienia wpływa na każdego z nas inaczej. Wieloletnia współpraca biotechnologa, genetyka i dietetyka zaowocowała powstaniem koncepcji całkowicie nowego, zindywidualizowanego podejścia do tematu diety.

 

129_lab 128_lab 127_lab

 

TY WYKONAJ PIERWSZY KROK, MY ZROBIMY RESZTĘ

W jaki sposób otrzymać dietę genetyczną? Jedyne co musisz zrobić to wykonanie naszego prostego testu DNA. My na podstawie jego wyników ustalimy zgodną z Twoim profilem genetycznym dietę. Nie ma lepszego sposobu na zrozumienie potrzeb Twojego organizmu. To właśnie indywidualne i jednostkowe pojmowanie każdego człowieka stanowi o wyższości genodiety oraz zapewnia sukces w dążeniu do celu.

Tylko jeden test by otrzymać wskazówki dietetyczne na całe życie!

Będziesz mieć pewność jak powinieneś się odżywiać – nie zwiodą Cię już żadne diety cud. Koniec z wiecznym poszukiwaniem suplementów na poprawę zdrowia czy samopoczucia, dość eksperymentowania na swoim organizmie!

Czy można chcieć więcej?

Nie czekaj, jeżeli chcesz zadbać o swoje ciało zgodnie z jego oczekiwaniami.

 

Oferujemy następujące testy:

21_admin_thumb_4Otyłość

Badanie OTYŁOŚĆ wskazane jest dla osób obawiających się genetycznego obciążenia otyłością oraz dla wszystkich mających problemy ze zbędnymi kilogramami lub utrzymaniem prawidłowej masy ciała.
(czytaj więcej…)

Fit ona

Dzięki badaniu FIT uzyskasz wiedzę na temat predyspozycji do uprawiania określonych dyscyplin sportowych, specyficznych dla Ciebie prawidłowości w zakresie przemiany witamin oraz metabolizmu kofeiny, wskazówki dotyczące żywienia, zachowania dobrej kondycji skóry i kości. (czytaj więcej…)

47_admin_thumb_4Fit on

Wiedza na temat genetycznych predyspozycji w zakresie elementów ważnych dla zachowania dobrej formy pozwoli Ci dostosować dietę i plan treningowy tak, aby osiągnąć pełnię swoich możliwości. (czytaj więcej…)

 

Jak zgłosić się po naszą pomoc?

 1. Zamów test przez formularz kontaktowy.
 2. Dokonaj płatności wg wskazówek w otrzymanym mailu zwrotnym potwierdzającym zamówienie
 3. Wykonaj test.
  • Po otrzymaniu potwierdzenia płatności wyślemy do Ciebie zestaw do pobrania próbki DNA
   wraz z instrukcją i koniecznymi dokumentami.
  • Przesyłka powinna dotrzeć w ciągu 21 dni roboczych od momentu zamówienia.
  • Pobierz próbkę DNA zgodnie z instrukcją i wypełnij załączone dokumenty.
 4. Odeślij próbkę testu na wskazany w przesyłce adres.
 5. Opisowy wynik testu oraz dwutygodniową dietę prześlemy drogą pocztową (format pdf) w ciągu 12 tygodni.
0