O mnie

10320454_10203665539221676_4942288619824738213_n

JOANNA – Trenerka Zdrowej Diety

* KIM JESTEM? *

Jestem Joanna, Trenerka Zdrowej Diety – dietetyk z pasji i z wykształcenia. Posiadam
dyplom dietetyka i diet coach’a. Swoją wiedzę zdobywałam przede wszystkim zagranicą, m.in na Open Universities Australia (Health, Food & Nutrition).

Wspólnie z moimi Podopiecznymi osiągamy sukcesy w aż 33 krajach.

* JAK TO MOŻLIWE? *


Pracuję przez internet, konsultuję, doradzam i stawiam na indywidualność każdego organizmu i stylu życia.

* CO LUBIĘ? *

Lubię, kiedy pytacie mnie… czy się uda? Z pełnym przekonaniem odpowiadam: NO JASNE, ŻE CI SIĘ UDA! I wtedy pada moje drugie ulubione pytanie: SKĄD WIEM. Wiem, że Ci się uda, bo przed Tobą udało się już wielu, kobietom i mężczyznom, tym, którym wydawało się, że będzie trudno lub że ‚nie dadzą rady’. Jestem dumna z osiągnięć moich podopiecznych i kiedy pytacie mnie JAK ZACZĄĆ – TRENERKA ZDROWEJ DIETY… zaciera rączki z radością! 🙂

Wszystko Ci opowiem:

JAK ZACZĄĆ, CO ZROBIĆ, ABY SIĘ UDAŁO, JAK DOTRWAĆ DO KOŃCA I WYTRWAĆ W POSTANOWIENIACH.

* CO SIĘ LICZY? *

Liczy się, aby zapomnieć o liczeniu kalorii. Więcej o tym piszę [tutaj]

Liczy się również, aby do nowego wyzwania podchodzić z tzw. ‚otwartą głową’, z gotowością na zmianę nawyków i zmianę podejścia do wielu codziennych spraw. Dyscyplina to nie jedzenie sałaty zamiast hamburgerów. Według mnie dyscyplina to zachowanie optymizmu i radości każdego dnia i radość ze zmian, najmniejszych. To się liczy! Myśl sobie już od dzisiaj, że chcesz być szczuplejszą i zdrowszą osobą – a nie, że chcesz ważyć mniej!

Dieta odchudzająca to coś więcej niż arytmetyka, liczenie kalorii czy magiczne tabelki że „tyle a tyle ma mnie zniknąć w danym tygodniu”!

Nastaw się na zdrowie, a Twój organizm sam Ci za to odpowiednio podziękuje!


* MEDIA o mnie *

Chętnie dzielę się moją pasją, udzielając wywiadów i porad:

KOBIETA Z PASJĄ – TRENERKA ZDROWEJ DIETY – kobiecymotywator.pl

JESTEŚMY W STANIE DOKONAĆ ZMIAN – TAKŻE TYCH TRUDNYCH REWOLUCJI ŻYWIENIOWYCH – kobietapo30.pl

DIETA OCZYSZCZAJĄCA OD TRENERKI ZDROWEJ DIETY – zabieganamama.com

DIETA PO DETOXIE – zabieganamama.com

Wpis na FB dotyczący mojej 10-dniowej diety oczyszczającej zyskał ponad 200 komentarzy: www.facebook.com/betty.fit.life/


STRONA ADAADRIANA – doradca dietetyczny

Mam na imię Adriana i jestem prawą ręką Trenerki – posiadam tytuł Doradcy Dietetycznego, ukończyłam także kursy psychodietetyki, by skrupulatniej objąć opieką naszych podopiecznych. Wyjaśniam tajniki procesu odchudzania, rozwiewam wątpliwości i wspieram ku lepszej motywacji. Pozostaję z klientami w stałym kontakcie i nie stronię od „spoufalania” 🙂

Skomplikowany proces odchudzania nie ogranicza się tylko do zmian fizycznych i wpływa również na nasz nastrój, postrzeganie siebie – ogólnie pojętą psychikę.

Dobrze o tym wiemy i dlatego zadbałyśmy również o psychodietetyczną stronę odchudzania.

Znam trudy dążenia do zdrowia i szczupłej sylwetki z autopsji. Podobnie jak wielu z naszych podopiecznych przeszłam niejedną drakońską dietę i wypróbowałam niejeden zestaw katorżniczych treningów – rozumiem jak trudna jest walka o marzenia w pojedynkę, utożsamiam się z Klientami, którzy proszą nas o wsparcie.

Tutaj nie zostaniesz wyśmiany, nikt nie patrzy na Ciebie z góry – tutaj Cię rozumiemy. Wszystko po to by na bieżąco reagować na Twoje potrzeby, zażegnać każdy kryzys i dostosować plan kuracji do Twoich potrzeb.

 

0