Zamów dietę

SPIS TREŚCI

 1. Jak przebiega dieta?
 2. Warianty diety
 3. Co po zakończeniu diety?
 4. Jak zamówić dietę?
 5. Cennik i dane do płatności

JAK PRZEBIEGA DIETA?

W przeciwieństwie do innych dietetyków, zanim zaczniemy dietę redukcyjną przygotowujemy organizm do tego trudnego zadania stosując OCZYSZCZENIE. Dalszym krokiem po oczyszczeniu jest wspomniana DIETA REDUKCYJNA. Nie polega ona na misternym ważeniu produktów czy niewolniczym liczeniu kalorii – teoria ograniczenia kalorycznego pochodzi z XIX wieku! Obecnie dysponujemy wiedzą znacznie bardziej rozwiniętą niż ponad 100 lat temu.

Diety ustalamy na podstawie ANKIETY – znajduje się ona pod linkiem: bit.ly/AnkietaTZD

Zwracamy uwagę na:

problemy żywieniowe, w tym nietolerancje i alergie pokarmowe,
problemy hormonalne (np. niedoczynność tarczycy)
potrzeby redukcji kg, aktywność fizyczną i zawodową (sportowcy, osoby trenujące, praca zmianowa) i możliwość przygotowywania potraw
indywidualną historię żywieniową.

Wiele z naszych klientek to kobiety w ciąży a następnie szczęśliwe mamy karmiące piersią.

CZY DIETA JEST PRACOCHŁONNA?

Nie ma obawy o brak czasu – same go nie mamy, więc przepisy biorą pod uwagę zapracowanie naszych Podopiecznych. Dieta ułożona jest z ogólnie dostępnych produktów. Na życzenie Klienta możemy rozszerzyć dietę o bardziej „wyszukane” specyfiki.

CZY DIETA ZAKŁADA STOSOWANIE SUPLEMENTÓW?

Zdecydowanie NIE! Dobrze, ułożona zdrowa dieta nie wymaga żadnego dodatkowego wspomagania suplementami. My stawiamy na zmianę nawyków żywieniowych, które już na stałe pozostaną z Tobą!

WARIANTY DIETY

Istnieje możliwość wybrania spośród kilku wariantów diety.

tape-403586_960_720Wybierając wariant 1

Otrzymują Państwo oczyszczenie, a następnie dietę na okres 4 lub 12 tygodni (w zależności od tego czy wybrana zostaje opcja miesięczna czy trzymiesięczna). Istnieje możliwość otrzymania całej diety z góry, a także w partiach co tydzień lub 2 tygodnie, po uprzedniej kontroli wyników wpisanych w specjalną kartę pomiarów. W przypadku podjęcia trzymiesięcznej współpracy jest również możliwość otrzymywania jadłospisów co 4 tygodnie.

Wybierając wariant 2

apple-256263_960_720Otrzymują Państwo oczyszczenie, następnie co tydzień przesyłają nam swoje wyniki do kontroli w karcie pomiarów. Na tej podstawie odsyłamy dietę na kolejny tydzień. Dodatkowo macie Państwo możliwość cotygodniowych konsultacji dietetycznych przez e-mail, w trakcie których dzielimy się wiedzą, jesteśmy otwarte na ewentualne sugestie (które następnie uwzględniamy w jadłospisach na kolejne tygodnie) oraz udzielamy niezbędnej motywacji.

Obecność konsultacji i kontroli wyników pozytywnie wpływa na osiągane wyniki. W trakcie konsultacji nasi Podopieczni uczą się jak po zakończeniu diety dobierać posiłki, by utrzymać uzyskane we współpracy z nami efekty. Dokładnie przedstawiamy procesy zachodzące w organizmie w jej trakcie. Dzięki konsultacjom i kontroli dietetycznej możemy trzymać „rękę na pulsie” i co tydzień układać kolejne jadłospisy tak, by umożliwić Państwu osiąganie jak najlepszych rezultatów. W ten sposób nasze diety są jeszcze bardziej skuteczne!

Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie – wesprzeć, a także pochwalić dla lepszej motywacji 🙂

Wariant 2 dostępny jest w dwóch opcjach. Wariant 2a dla osób zdrowych i bez nietolerancji pokarmowych oraz wariant 2b dla osób z nietolerancjami i schorzeniami z listy znajdującej się w cenniku. Podział ten wynika z trudności i złożoności diet układanych dla osób z problemami zdrowotnymi.

Przy chęci wykluczeń produktowych spoza listy należy wybrać wariant 3.

Wybierając wariant 3

Otrzymujecie Państwo oczyszczenie, następnie co tydzień kontrolujemy wyniki, a na podstawie ich oraz konsultacji z Państwem odsyłamy kolejne tygodnie diety. Dodatkowo, przysługuje możliwość uwzględnienia schorzeń, alergii i nietolerancji pokarmowych takich jak przy wyborze wariantu 2b (ich listę znajdziecie Państwo w naszym cenniku), a także, dostępna wyłącznie w ramach wariantu 3, możliwość wykluczenia z diety 5 dowolnych produktów.

 

Różnicę pomiędzy poszczególnymi wariantami przedstawia poniższa tabela.

W swojej ofercie mamy również specjalną opcję rodzinną przewidzianą dla osób mieszkających razem i chcących wspólnie skorzystać z diety. Jadłospisy uwzględniają różnice płci, wieku, wykonywanego zawodu oraz preferencji kulinarnych. Główne posiłki są wspólne, a pozostałe przeważnie przygotowywane z tych samych produktów. Przy wyborze tej opcji na drugą i każdą kolejną osobę przystępującą do diety przysługuje 50% zniżki.

 

W swojej ofercie mamy również kilka opcji specjalnych:

 • Codzienne konsultacje mailowe
  • W ich ramach standardowe, cotygodniowe, konsultacje dietetyczne (dostępne od wariantu 2a) zostają rozszerzone do możliwości codziennego kontaktu z dietetykiem prowadzącym. Umożliwia to zadawanie pytań i rozwiewanie ewentualnych możliwości na bieżąco.
 • Cotygodniowe konsultacje telefoniczne
  • Przeprowadzane równolegle do konsultacji mailowych. Ich wybór umożliwia, bardziej bezpośrednią niż w przypadku e-maila, telefoniczną formę komunikacji. Przeprowadzane są raz w tygodniu bezpośrednio z Trenerką Zdrowej Diety.
 • Codzienne konsultacje SMS
  • Przeprowadzane równolegle do konsultacji mailowych. Umożliwiają codzienny kontakt z dietetykiem prowadzącym za pomocą wiadomości SMS (1 dziennie). Pozwala to na szybkie uzyskanie odpowiedzi w każdym miejscu i czasie bez dostępu od komputera. Twój dietetyk jest do Twojej dyspozycji niezależnie od tego czy stoisz w kuchni czy w sklepowej kolejce.

Opcje dodatkowe dostępne są dla wariantów 2a, 2b i 3. Ponadto, w wariancie 3 przysługuje na nie zniżka w wysokości 50%.

Ze względu na złożoność diety i szczególną potrzebę kontroli, osobom ze schorzeniami (np. cukrzyca, insulinooporność czy schorzenia tarczycy) lub nietolerancjami pokarmowymi przysługuje wybór pomiędzy wariantem 2b i 3.

Każdy wariant dostępny jest w dwóch wersjach – na jeden oraz trzy miesiące. Wybierając wersję trzymiesięczną, otrzymują Państwo 15% zniżki.

W swojej ofercie mamy także specjalny program DIET GENETYCZNYCH. Wykonaj prosty test DNA, a my wraz ze współpracującym laboratorium na podstawie wyników ustalimy zgodną z Twoim profilem genetycznym dietę.
Więcej informacji na jej temat znajdziesz TUTAJ.

 

CO PO ZAKOŃCZENIU DIETY?

Na koniec naszej wspólnej diety wysyłamy wskazówki na temat bardzo ważnej fazy (często niestety pomijanej przez dietetyków), którą jest tzw. „WYJŚCIE z DIETY

JAK ZAMÓWIĆ DIETĘ?

 1. Wybierz odpowiedni wariant diety.
 2. Sumiennie uzupełnij ankietę –  to na jej podstawie ułożymy dietę. Ankietę znajdziesz TUTAJ.
 3. Dokonaj płatności za dietę (dane bankowe znajdują się poniżej).
 4. WAŻNE: Po dokonaniu płatności prześlij jej potwierdzenie na adres mailowy: joanna@trenerkazdrowejdiety.pl
 5. W ciągu 24 godzin otrzymasz od nas dietę oczyszczającą i tym samym zaczynamy naszą wspólną przygodę! 🙂

CENNIK, REGULAMIN I DANE DO PŁATNOŚCI

Napisz do mnie maila o tytule „dieta” na adres: joanna@trenerkazdrowejdiety.pl
a prześlę Ci ankietę oraz aktualny cennik.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt bezpośrednio pod adresem: joanna@trenerkazdrowejdiety.pl

0